درباره ما

درباره ما

دکتر ساسان ضرابی

سلام، من دکتر ضرابی هستم، متخصص روانشناسی به طور تخصصی برای طیف گسترده‌ای از اختلالات روان‌شناختی مانند اختلالات و مشکلات اضطرابی و افسردگی، اختلالات سایکوسوماتیک‌(روان-تنی)، اختلالات تبدیلی و دیگر مشکلات و اختلالات حوزه روان، تکنیک‌ها و درمان‌های مختلفی را ارائه می‌دهم.
همچنین مشکلات روابط میان فردی و زوج‌درمانی از دیگر حیطه‌های کاری من است.
علاوه بر آن، درمان‌جویان خود را یاری می‌دهم تا بتوانند بر مشکلات رفتاری، شغلی و باورهای نادرستشان غلبه نموده و عزت نفس و اعتماد به نفس پایینشان(که به گمان من ریشه‌ی بسیاری از مشکلات ذهنی و رفتاریِ دیگر است) را بهبود بخشند.
کمک به درمان‌جویانم در رشد پتانسیل‌ها، استعدادها و تعیین اهداف صحیح و روشن برای زندگی آنها از اولویت‌های من است. بسیار مشتاقم به انسان‌ها نشان دهم که چه قدرتی درونشان نهفته است و چگونه می‌توانند راه‌هایی برای رشدِ داشته‌ها و شایستگی‌های درونی و بهبود کفایت‌های ذهنی خود بیابد.
همچنین من یک متخصص هیپنوتیزم بالینی هستم. از این رو در صورت لزوم از این تکنیک قوی جهت رفع یا اصلاح برخی از مشکلات درمان‌جویانم استفاده می‌کنم تا تعادل و آرامش درونی آنها افزون گردد.
علاقه‌مندی‌های من در حوزه‌های آموزش، پژوهش و درمان، متمرکز بر روانشناسی بالینی، روانشناسی سلامت و روانشناسی مثبت‌گرا می‌باشد.
امید آنکه در مسیر راه حرفه‌ای خویش بتوانم انسانی اثر بخش باشم.

دکتر فاطمه مرادی

دکتر فاطمه مرادی، متخصص روان‌شناسی هستم.
از سال ۱۳۷۸ تحصیل در رشته روان‌شناسی بالینی را آغاز کرده و سپس تحصیلات خود را تا مقاطع کارشناسی ارشدِ روان‌شناسی عمومی و دکترای تخصصیِ روان‌شناسی ادامه دادم. در سال ۱۳۸۵ فعالیت حرفه‌ای خود را در زمینه روان‌درمانی و تدریس در دانشگاه شروع کردم. اولین ترجمه کتاب با عنوان روان‌شناسی مرضی کودک و نوجوان (تالیف: ویس)، را با همکاری جمعی از همکاران دانشگاه و با ویراستاری استاد ارجمند آقای دکتر حمزه گنجی در سال ۱۳۸۸ به چاپ رسانده و تألیفاتی در زمینه آسیب‌شناسی روانی به چاپ رسانده‌ام.
در سالیان فعالیت حرفه‌ای با سمت روان‌شناس وزارت بهداشت (سرپرست روانشناسان تیم پیوند اعضاء)، مرکز ناباروری رویان، مجموعه گلرنگ (گلپخش مرکزی و ستاره طلایی سورنا)، بانک مسکن و کلینیک مسافران سپید همکاری داشته‌ام و به صدها نفر از هموطنانم خدمات روان‌درمانی را ارایه کرده‌ام.
حیطه‌های تخصصی کارم در زمینه مشاوره پیش از ازدواج و زوج‌درمانی، حل مشکلات فردی و کمک به ارتقاء رشد مهارتهای فردی و حل تعارضات بین‌فردی، تیپ‌شناسی شخصیت، روان‌درمانیِ تغذیه و کنترل وزن و درمان اختلالات افسردگی، ترک عادت بر مبنای الگوی ماتریکس، اختلالات اضطرابی و… می‌باشد. خوشحالم که می‌توانم از ترکیب دانش نظری و تجربه عملی‌ام به انسان‌ها کمک کنم تا زندگی سالم‌تر و پربارتری داشته باشند.

fa_IRفارسی